PRACUJEMY

Pon - Pt 8:00 - 17:00

ADRES

Kaliska 19, 63-522 Kraszewice

Palety Dusseldorf i ekspozycja produktów

Ekspozycja towarów w sklepach.

Osoby odpowiedzialne za rozwój i organizację sprzedaży cały czas szukają nowych sposobów podniesienia efektywności działań promocyjnych, które mają wpływ na zwiększenie sprzedaży.

Zarówno bardzo duże sieci handlowe jak i dużo mniejsze markety coraz częściej wykorzystują przy ekspozycji produktów palety o wielkości 800×600 – takie jak np. palety Dusseldorf. Dzięki niewielkiej zajmowanej powierzchni nie utrudniają one przemieszczania się klientów, a więc nie zakłócają zakupów co sprawia, że są one wyjątkowo skuteczną metodą eksponowania produktów zarówno w alejkach sklepowych jak i w strefie przykasowej.

Wykorzystanie palety Dusseldorf ułatwia także i obniża czasochłonność procesów zatowarowania oraz pozwala na obniżenie kosztów operacji logistycznych i magazynowych. Dużym atutem jest także dostęp do palety ze wszystkich czterech stron co radykalnie zwiększa możliwość przemieszczania oraz pozwala na manewrowanie na niewielkiej przestrzeni takiej jak właśnie, często ciasne, alejki w sklepach wielkopowierzchniowych.

Palety Dusseldorf to idealne rozwiązanie wspomagające sprzedaż, poprawiające ekspozycję i zwiększające rozpoznawalność produktu.

Producenci, dostawcy oraz kadra odpowiedzialna za organizację sprzedaży w marketach czy sieciach handlowych coraz częściej bierze pod uwagę zalety takiego rozwiązania biorąc pod uwagę poprawę ekspozycji produktów oraz rozpoznawalności marki.

To ważne, ponieważ według ostatnich badań, przeciętny nabywca podczas standardowej wizyty w sklepie wielkopowierzchniowym czy markecie zobaczy średnio ponad 250 produktów na minutę.

Jeżeli do tego weźmiemy pod uwagę fakt, że aż siedemdziesiąt procent decyzji zakupowych podejmowana jest przez klientów pod wpływem impulsu okazuje się, że odpowiednie umiejscowienie produktów (na przykład przy kasie sklepowej) może przynieść bardzo duże korzyści, bezpośrednio wpływając na zwiększenie sprzedaży.

Podsumowując, palety Dusseldorf o wielkości 800×600 to idealne rozwiązanie dostosowane do zmieniających się oczekiwań i zachowań zakupowych klientów sklepów przy jednoczesnym ułatwieniu i obniżeniu kosztów logistycznych i magazynowych.